Trampkarze - Odrzanka Dziergowice 1:6 (1:4)

W 16 kolejce zmagań nasi trampkarze mierzyli się na własnym terenie z zespołem Odrzanki Dziergowice, która przed tym spotkaniem znajdowała się na trzecim miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu zawodników naszej drużyny wyglądała bardzo słabo. Podopieczni trenera Gondka grali chaotycznie, nie potrafili wymienić kilku dokładnych podań, a na domiar złego raz po raz popełniali rażące błędy w obronie. W ciągu 35 minut Lenartowski czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Przy dwóch straconych golach mógł zachować się zdecydowanie lepiej i uniknąć kapitulacji. Bramkę na 4:0 KS stracił z rzutu karnego po faulu, wyżej wspomnianego „Lenego”. Na liczne sytuacje gości, nasza drużyna odpowiedziała dopiero w końcówce pierwszej części spotkania. Nieprzepisowo zatrzymany został Wróbel, a rzut wolny na bramkę zamienił skuteczny w ostatnich spotkaniach Michał Daniszewski.

Po przerwie gracze z Krapkowic poprawili swoją grę i częściej utrzymywali się przy piłce. Brakowało jednak zdecydowania i dokładności w okolicach pola karnego drużyny z Dziergowic. W przeciwieństwie do „KaeSiaków”, zawodnicy Odrzanki prezentowali się przez cały mecz bardzo dobrze. Stwarzali ładne dla oka akcje i co kluczowe zamieniali je na kolejne bramki. Po szybkim kontrataku Garbas podwyższył na 5:1, a w samej końcówce ustalił wynik spotkania, zdobywając bramkę głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jednego z kolegów.

Drużyna gości zdecydowanie przeważała w tym spotkaniu i zasłużenie zdobyła kolejne 3 punkty.
Za tydzień nasz zespół na wyjeździe podejmować będzie lidera naszej ligi, a mianowicie zespół Pogoni Prudnik.

KS Krapkowice – Odrzanka Dziergowice 1:6 (1:4)

KS Krapkowice: Lenartowski – Gaik, Feliksik, Mikołajek, Miszke – Paul, Daniszewski, Griszok, Konieczny – Poświata, Wróbel

Rezerwa: Friedla, Starzec, Kwaśnicki
Trener: Adam Gondek