Młodziki - Football Academy Zdzieszowice 8:0 (6:0)

W piątkowe popołudnie swój pierwszy mecz kontrolny rozegrała drużyna Młodzików. Naszym przeciwnikiem w tym historycznym spotkaniu był zespół Football Academy Zdzieszowice. Mecz odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze, przy dopingu licznie zgromadzonych kibiców, wśród których były rodziny i znajomi naszych młodych piłkarzy oraz zawodnicy drużyny Juniorów Młodszych, którzy w oczekiwaniu na swój trening, mocno zagrzewali do walki na boisku swoich młodszych kolegów. Ci z kolei odwdzięczyli się bardzo dobrą grą, w której nie brakowało wielu składnych akcji i ładnych goli.

KS Krapkowice: Miłosz Obłaczyński - Marcin Klaczek, Piotr Miszke, Kamil Gajewski, Jakub Gomoła, Wiktor Warzecha, Florian Friedla, Fabian Przybyła, Michał Siłakiewicz, Marek Kupka, Dawid Iszczyński, Sebastian Doll, Szymon Oremek, Jordan Ościsławski, Arkadiusz Wystup, Sebastian Wróbel

Skrót Meczu

Powiązana galeria: